Schody drewniane Kraków

SCHODY DREWNIANE KRAKÓW

Mieszkasz w Krakowie lub na terenie województwa małopolskiego? Budujesz dom i szukasz fachowców, którzy wykonają dla Ciebie schody drewniane łączące parter z piętrem lub poddaszem? 

A może prowadzisz firmę budowlaną lub deweloperską i chciałbyś podjąć dłuższą współpracę z zakładem produkcyjnym na montaż schodów w budynkach jednorodzinnych, zabudowie szeregowej lub blokach mieszkalnych? 

Nasza firma chętnie wykonuje  usługi na terenie Krakowa i okolic. Współpracujemy z:

Czym się wyróżniamy i dlaczego warto skorzystać z naszych usług? 
 

ZADZWOŃ PO BEZPŁATNĄ WYCENĘ!
604 90 30 47

Dlaczego my?
 

Jesteśmy firmą rodzinną. Od pokoleń zajmujemy się produkcją drewna i montażem schodów. Mamy bardzo duże doświadczenie, które cały czas wzbogacamy. Nie spoczęliśmy na laurach, ale nieustannie się rozwijamy – wdrażamy innowacyjne metody, wykorzystujemy nowe technologie, a przede wszystkim uważnie słuchamy naszych klientów, aby nasza wiedza i doświadczenie w 100% mogły być wykorzystane zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami inwestorów. 

Posiadamy własny zakład stolarski - sami przygotowujemy materiał, który później wykorzystujemy do stworzenia pięknych, nowoczesnych lub klasycznych schodów drewnianych. Dzięki temu mamy kontrole nad każdym etapem prac związanych z powstaniem schodów zgodnych z Twoimi wymaganiami. Możemy więc zagwarantować najwyższą jakość zarówno materiałów, jak i usług. 
Mamy też konkurencyjne ceny – sprawdź naszą ofertę!  

W naszej firmie przykładamy ogromną wagę do szybkiego i terminowego montażu, dobrej komunikacji z klientem (zarówno na etapie wstępnego dogadywania projektu, jak i późniejszej realizacji), a przede wszystkim precyzyjnego i starannego wykonania usługi.

 

Schody Kraków, małopolskie – nasza oferta

Wykonamy dla Ciebie dowolny projekt schodów drewnianych. Dbamy o wyjątkowość i niepowtarzalność wzorów. 

Rodzaje schodów:

Schody samonośne to schody, których elementem nośnym jest konstrukcja drewniana. Zaletą tego typu schodów jest to, że nie muszą być zlokalizowane przy ścianie. Daje to duże możliwości aranżacyjne wnętrza. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się schody policzkowe, ale coraz większą popularność zyskują także schody dywanowe. Pasują one do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz, podobnie jak schody wspornikowe. 
Z jakiego rodzaju drewna wykonuje schody? Do produkcji wykorzystujemy nasze rodzime gatunki drzew, dostępne w sąsiadujących z naszym zakładem lasem. Równie chętnie wykonujemy schody z gatunków egzotycznych takich jak: cumaru, merbau, teak, iroko, massaranduba, meranti, doussie, wenge, sapelli, bangkirai, jatoba i wielu innych. 

O schodach i drewnie wiemy wszystko! Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. 

Zapytania można przesyłać na nasz adres e-mail: drewdom@drewdom.com.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
schody drewniane Warszawa schody drewniane Rzeszów schody drewniane Kraków schody drewniane Radom schody drewniane Zamość schody drewniane Częstochowa schody drewniane Sandomierz schody drewniane Łódź