Schody drewniane Warszawa

SCHODY DREWNIANE WARSZAWA

Poszukujesz fachowców, którzy zaprojektują, wykonają i zamontują schody drewniane w Twoim domu? Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Działamy na terenie Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego.

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Jeśli więc budujesz dom piętrowy lub z poddaszem i potrzebujesz stylowych schodów drewnianych to chętnie je dla Ciebie wykonamy. Przykładamy dużą wagę do dobrej komunikacji z klientem. Zależy nam na tym, by jak najlepiej poznać potrzeby i upodobania zamawiającego, tak by schody zamówione w naszym zakładzie w 100% spełniały oczekiwania klienta.

ZADZWOŃ PO BEZPŁATNĄ WYCENĘ!
604 90 30 47

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Jesteśmy firmą rodzinną, która już od ponad 30 lat doskonali swoje umiejętności i wzbogaca doświadczenie w wykonywaniu schodów drewnianych. Mamy swój własny zakład stolarski, który znajduje się w Biłgoraju – mieście otoczonym lasami i znanym z produkcji drewna. Schody wykonujemy więc z własnego drewna, wysokiej jakości. 
Chętnie dojeżdżamy do klientów z Warszawy lub okolic. 

Czym wyróżnia się nasza firma:

Schody Warszawa – co oferujemy?


Specjalizujemy się w wykonywaniu schodów wewnętrznych z drewna rodzimego, takiego jak dąb, buk, jesion, a także drewna egzotycznego, czyli: wenge, doussie, sapelli, jatoba, bangkirai, cumaru, merbau, teak, iroko, massaranduba, meranti, ipe itd. 

Montujemy następujące rodzaje schodów:

Schody samonośne to najczęściej wybierany rodzaj schodów. Nie trzeba ich montować przy ścianie, dzięki czemu dają duże możliwości aranżacyjne przestrzeni. Świetnie wyglądają w salonie, holu czy jadalni. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się schody wspornikowe, które doskonale prezentują się w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Jeśli chodzi o schody betonowe obkładane drewnem – to jedno z najbardziej znanych rozwiązań. Nadal chętnie sięgają po nie osoby, które cenią trwałość, a  wręcz długowieczność schodów. 

Rozumiemy, że każdy ma inne potrzeby i upodobania, dlatego wykonujemy schody klasyczne i nowoczesne, kręcone i proste, zabiegowe i dwukierunkowe, z poręcza drewnianą i szklaną. Dostosowujemy się do każdy warunków pracy. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, a także firmy deweloperskie, firmy remontowo-budowlane, architektów itd. 

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. 

Zapytania można przesyłać na nasz adres e-mail: drewdom@drewdom.com.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
schody drewniane Warszawa schody drewniane Rzeszów schody drewniane Kraków schody drewniane Radom schody drewniane Zamość schody drewniane Częstochowa schody drewniane Sandomierz schody drewniane Łódź