Schody drewniane Rzeszów

SCHODY DREWNIANE RZESZÓW

Jesteśmy firmą  rodzinną, która od ponad 30 lat wykonuje schody do wnętrz Waszych domów. 

Chętnie przyjmujemy zlecenia na montaż schodów z Rzeszowa i województwa podkarpackiego. Zapraszamy do współpracy:


Nasza firma posiada zakład stolarki oraz zakład produkcyjny. Zlokalizowana jest w regionie słynącym z produkcji drewna. Ogromną zaletą naszej firmy jest to, że sami produkujemy materiał, z którego wykonujemy wysokiej jakości schody. Dajemy 2 – letnią gwarancję na wykonane usługi. Zatrudniamy doświadczonych fachowców, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość usług. 

ZADZWOŃ PO BEZPŁATNĄ WYCENĘ!
604 90 30 47

Oferta schodów – Rzeszów, podkarpackie

Oferujemy kompleksowe usługi, w skład których wchodzą: konsultacja z klientem, zaprojektowanie, wykonanie i montaż schodów. Przykładamy ogromną wagę do dobrego kontaktu z klientem. Wiemy, że poświęcenie odpowiedniej ilości czasu i uwagi na zrozumienie potrzeb i oczekiwań klienta, ma bezpośrednie przełożenie na każdy kolejny etap naszych prac. Dlatego na wstępnym etapie chcemy szczegółowo i dokładnie omówić z klientem wszelkie szczegóły dotyczące projektu. Cenimy sobie współpracę zarówno z klientami, którzy mają bardzo sprecyzowane oczekiwania, jak również tymi, którym możemy służyć naszym doświadczeniem i wiedzą. Bardzo chętnie dojeżdżamy do klientów z Rzeszowa i okolic. Zapewniamy szybki i sprawny montaż. 

Wykonujemy schody z różnych gatunków drzew, zarówno rodzimych (buk, dąb, jesion) jak i egzotycznych (doussie, wenge, sapelli, bangkirai, jatoba,  cumaru, merbau, teak, iroko, massaranduba, meranti, itp.). Chętnie dzielimy się naszą wiedzą na temat właściwości każdego z gatunku i podpowiadamy, jakie rozwiązania byłyby dla klientów najbardziej korzystne. 

Rodzaje montowanych przez nas schodów:

Obecnie mamy do dyspozycji najróżniejsze sposoby wykonania i montażu schodów, dzięki czemu możemy dobrać schody idealnie pasujące do aranżacji wnętrza. Chętnie podejmujemy się nietypowych i skomplikowanych projektów, które wymagają precyzji, odpowiedniej techniki i doświadczenia w projektowaniu i montażu. 
Dla nas każdy projekt jest ważny i interesujący, dlatego podchodzimy do jego realizacji z największą uwagą, pomysłowością i starannością. 

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą i chcesz omówić z nami szczegóły zlecenia to koniecznie zadzwoń lub napisz. Chętnie porozmawiamy i odpowiemy na wszelkie pytania. 
 

Zapytania można przesyłać na nasz adres e-mail: drewdom@drewdom.com.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
schody drewniane Warszawa schody drewniane Rzeszów schody drewniane Kraków schody drewniane Radom schody drewniane Zamość schody drewniane Częstochowa schody drewniane Sandomierz schody drewniane Łódź